Svadby

Záleží nám na detailoch

Od roku 2013 je Wiegerova vila dejiskom mnohých krásnych svadieb. Záleží nám na každej svadbe, ktorá sa u nás odohrá. Dbáme na každý detail, na to množstvo drobností, ktoré spolu vytvárajú neopakovateľný zážitok. V priestoroch vily sme hostili už množstvo svadieb, slovenských aj medzinárodných.


Hostina priamo pod stromami

V letných mesiacoch môže vaša svadba získať neopakovateľnú atmosféru hostinou priamo pod stromami. Pre tieto momenty pripravujeme nábytok špeciálne vyrobený do záhrady, ktorý v nej môže zostať do rána. Vonkajšie osvetlenie v korunách jabloní - svetelná reťaz pohupujúca sa medzi vetvami stromov dodá záhradnej svadbe a vašim fotografiám rozprávkový nádych. V každom prípade bude pripravené aj vnútorné sedenie pre hostí. To slúži aj ako poistka v prípade náhlej zmeny počasia a následného presunu hostí zo záhrady do vnútra vily.


Vybrali sme pre vás tých najlepších

Vyskúšali sme mnohých dodávateľov, od cateringu cez floristov až po výzdobu. A vybrali sme si tých najlepších - pre vás, váš veľký deň a vašich svadobných hostí. Aby vaše chvíle u nás boli skutočne nezabudnuteľné. Vy môžete z týchto skúseností čerpať. Prípravy na vaše ÁNO tak zvládnete pohodlnejšie, hladšie a bez stresu, či ste na niečo nezabudli.


Skúsený a profesionálny catering

Spojili sme sily a chuť robiť veci čo najlepšie so skúseným Sharkam cateringom, ktorý pre našich hostí ponúka špeciálne svadobné menu a servis. Vieme vám tak garantovať, že sa na vašej hostine bude variť iba z kvalitných, čerstvých surovín, obsluhu a servis Vám zabezpečí profesionálny a milý personál.


Rozumieme svadobným tradíciám

Rozumieme slovenským aj medzinárodným svadobným tradíciám, a preto si v deň akcie môžete doniesť vlastné zákusky, torty či slané pečivo (alebo vám radi poradíme, v sladkom sa vyznáme).