Oslavy & Eventy

Neopakovateľné okamihy

Sú chvíle, ktoré si zaslúžia oslavu. Narodeniny, výročia, životné udalosti, veľké firemné udalosti či dozorné rady - ak hľadáte niečo netradičné, vo Wiegerovej vile máte možnosť pripraviť návštevníkom skutočne neopakovateľné okamihy. Naši hostia boli prekvapení, že v blízkosti Bratislavy našli miesto, ktoré im pripomína Provensálsko. A vy tu môžete hostiť váš event. Tak alebo onak - vo všetkom, čo robíme, je naším cieľom poskytnúť vám zážitok na celý život.


Robíme veci čo najlepšie

Spojili sme sily a chuť robiť veci čo najlepšie so skúseným Sharkam cateringom, ktorý je našim dvorným dodávateľom cateringu a pre našich hostí ponúka špeciálne menu a servis. Vieme vám tak garantovať, že sa na vašej hostine bude variť iba z kvalitných, čerstvých surovín, obsluhu a servis Vám zabezpečí profesionálny a milý personál. Prosím kontaktujte s Vašou požiadavkou na menu priamo našu manažerku Dášu Kostelnú (dasa.kostelna@sharkam.sk), ktorá vám rada zostaví ponuku podľa vašich predstáv.


Radi sa s vami stretneme

Uvedomujeme si, že každá spoločnosť je v niečom unikátna a má svoju predstavu o tom, ako má vyzerať jej event. Radi sa s vami stretneme a pripravíme špeciálnu udalosť na mieru pre vás – a veríme, že na event vo Wiegerovej vile budete dlho v dobrom spomínať vy aj vaši hostia.